Hakkımızda
www.viramarket.net  e-ticaret sitesi Vira Petrokimya Ltd. şirketinin resmi elektronik alışveriş sitesidir ve distribütörlük aldığı şirketlerin ürünlerini bu platformdan siz değerli son kullanıcılara ulaştırmayı hedef belirlemiştir. 

Vira Petrokimya Ltd. Mart 2010 yılında kurulmuş olup, faaliyet alanları otomotiv ve enerjidir. Otomotiv ve enerji sektöründeki distribütörlüklerimiz birbirini tamamlayan bir yelpaze içinde olup , kendi alanlarında lider firmalardır. Vizyonumuz çerçevesinde hizmet ettiğimiz sektörlerde güvenilir olmak ve sürekliliği sağlamak en önde gelen misyonumuzdur. Vira Petrokimya Ltd. şirketi çok genç olmasına karşın bünyesinde toplam 11 kişi çalıştıran bir firma konumuna gelmiştir. Amaçlarımızdan biri de, daha çok insanımızı bünyemize katmak ve onları toplum değerlerine uygun bir şekilde yetiştirmektir. Başlangıç noktamız ise , bir şirketin toplam değerinin, kendisi adına çalışan personel değerine eşit olduğu ilkesidir. Ayrıca Türkiye Distribütörlüğünü yaptığımız MAFRA SPA, ISO 9001, 14001, 18001 kalite ve çevre sertifikaları olan ayrıca H.A.C.C.P. standartlarına sıkı sıkıya bağlı , sürekli gelişim ve evrim ile özdeşleşmiş bir kuruluştur. Şirketimiz ayrıca dünyada araba seramik kaplama lider ürünü olan CARPRO markasınn Türkiye distribütörü olup ilave sektöründe ülkemizin en köklü kuruluşlarından biri olan ÖZMEN yıkama ekipmanlarını, dünya markası cam filmi SCORPİON ve CALİFORNİA SCENTS kokularını pazarlamaktadır.

Vira şirketi tamamı ile öz sermayesi ile çalışan ve müşterileri ile paylaşımı en üst düzeye çıkartmak için çaba gösteren bir şirket olup, yine aynı vizyon çerçevesinde Türkiye genelinde 42 bayii, 107 yetkili servis , 1287 direkt müşteri ve çözüm ortağımız BENİ YIKA servis noktaları ile uygulamalı dağıtım alanını güçlendirmiştir. Bayilik sisteminde pazarlama ve eğitim planlaması ana merkeze aittir.

VİRA PETROKİMYA LTD.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.